eBooks - elektronické knihy

Tento weblog je v péči doc. Arnošta Katolického (doc.aka(@)akamonitor.cz). Informuje o nově zjištěných zdrojích týkajících se elektronických knih. Je součástí opakovaného on-line zdroje 1804-042X AKA-MONITOR (www.akamonitor.cz).

Moje fotka
Jméno:
Místo: Plzeň, Czechia

Internetový publicista provozující AKA-MONITOR ISSN 1804-042X www.akamonitor.cz,.

7. 4. 2010

Těšte se na původní objektivní recenze 3 zajímavých eBook Readerů

Jistě jste si všimli, že jsem se po 10 létech na stránkách svého portálu znovu vrátil k tématu, které mne velmi zaujalo a které se po výrazném posunu v technologiích, aplikovaných v čtečkách knih, stalo velmi aktuálním. Situace v jejich nasazení v praxi je v různých zemích různá. U nás je trh hw čteček již poměrně bohatý, jen těch knih je ještě stále poměrně málo ( mám na mysli nejen kvantitu, ale i strukturu).  Zajímavou informací bylo nedávné sdělení portálu AMAZON.com, že v loňském roce již prodali více elektronických knih než tištěných. 

A na co se máte těšit? ( viz nadpis zprávy )
Právě jsem obdržel informaci z úspěšné české firmy  www.acomp.cz, že mi posílají k recenzi 3 moderní čtečky. V mediích se již texty a hodnocení objevily, ale nemohu říci, že by vždy respektovaly strukturu potřeb potenciálních českých uživatelů. Ve svých recenzích se snažím vycházet vždy z vlastních zkušeností s hodnoceným výrobkem a neomezuji se jen na přehled parametrů.
Které čtečky to budou?
Nechte se překvapit - sledujte tento weblog a vše se dozvíte. 
www.akamonitor.cz/sitemap.htm